دانلود Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk v9.0 – نرم افزار پاک کننده وب اندروید

نوشته دانلود Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk v9.0 – نرم افزار پاک کننده وب اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk یک نرم افزار تمیزکننده و پاک کننده اطلاعات وب و RAM است. با استفاده از این نرم افزار پاک کننده شما می توانید اطلاعات مرور شده در وب، RAM و فایل های ناخواسته را پاکسازی کنید. این نرم افزار بهترین پاک کننده و تمیزکننده هیستوری مرورگر می باشد. از این نرم افزار اندروید می توان برای پاک کردن کوکی های وب نیز استفاده نمود. با کمک این نرم افزار اندورید شما می توانید فایل ها فشرده وب را نیز پاکسازی نمائید.

اگر شما می خواهید دستگاه اندروید خود را سریعتر سازید این نرم افزار بسیار مناسب می باشد. این نرم افزار اندروید تمام موارد مرور شده در وب را پاک و دستگاه شما را تمیز می کند در نتیجه دستگاه اندروید شما سریعتر می گردد. از این نرم افزار اندروید می توان برای پاکسازی حافظه پنهان نیز استفاده نمود. این نرم افزار اندروید دارای رابط کاربری ساده و آسانی است و به راحتی می توان با آن کار کرد. نرم افزار اندروید Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk:

– نرم افزار تمیزکننده و پاک کننده اطلاعات وب و RAM

– امکان پاکسازی اطلاعات مرور شده در وب

– امکان حذف فایل های ناخواسته

– امکان پاکسازی فایل ها فشرده وب

– امکان پاکسازی هیستوری مرورگر

– قابلیت افزایش سرعت دستگاه

– امکان پاک کردن کوکی های وب

– دارای رابط کاربری ساده و آسان

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Web Cleaner – Clean Web Data, Clean RAM & Junk امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.