دانلود Tennis ball shooter v1.0.5 – بازی تیراندازی با توپ تنیس اندروید

نوشته دانلود Tennis ball shooter v1.0.5 – بازی تیراندازی با توپ تنیس اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

معر�ی و دانلود بازی اندروید Tennis ball shooter در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Tennis ball shooter یک بازی سرگرم کننده و جالب کلاسیک است. در این بازی اندروید شما توپ تنیس را به سمت پین های بولینگ پرتاب و تیراندازی می کنید تا به آنها برخورد کند. شما باید تلاش کنید که تمام پین های بولینگ بشکند. در واقع در این بازی اندروید می توانید تیراندازی را تمرین کنید و از این بازی هیجان انگیز لذت ببرید. شما باید تمرین و تلاش زیادی داشته باشید. این بازی اندروید دارای سیستم �یزیک سرگرم کننده ای می باشد.

در این بازی اندروید باید دقت زیادی داشته باشید و پین های بولینگ را هد� قرار دهید سپس به سمت آنها شلیک کنید. باید تلاش کنید که توپ های تنیس قبل از رسیدن موانع به پین های بولینگ برخورد نمایند. در صورتی که تمام پین های بولینگ را از بین نبرید و توپ ها به موانع برخورد نمایند توپ های تنیس از بین می روند. این بازی اندروید سرگرم کننده دارای سطوح مختل�ی می باشد. این بازی اندروید دارای گیم پلی ساده و جذابی است. همچنین این بازی اندروید دارای جلوه های بصری �وق العاده هیجان انگیزی می باشد. بازی اندروید Tennis ball shooter دارای کنترل آسان و ساده ای می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Tennis ball shooter:

– بازی سرگرم کننده Ùˆ جالب کلاسیک

– امکان تیراندازی به پین های بولینگ با توپ تنیس

– دارای سطوح مختلÙ�

– دارای موانع مختلÙ�

– دارای گیم پلی ساده Ùˆ جذاب

– دارای جلوه های بصری Ù�وق العاده هیجان انگیز

– دارای کنترل آسان Ùˆ ساده

– دارای حجم بسیار Ú©Ù…

 

بازی اندروید Tennis ball shooter در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.