دانلود Top Eleven 2018 – Be a Soccer Manager v7.10.2 – بازی مربیگری فوتبال اندروید

نوشته دانلود Top Eleven 2018 – Be a Soccer Manager v7.10.2 – بازی مربیگری فوتبال اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

تجربه مهیج مربیگری فوتبال در بازی اندروید Top Eleven Be a Soccer Manager 

بازی اندروید Top Eleven Be a Soccer Manager جزو برترین بازی های آنلاین مدیریت باشگاه و فوتبال میباشد. اگر شما هم از علاقه مندان رشته ورزشی مهیج فوتبال هستید و دوست دارید وارد دنیای مربیگری شوید، پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Top Eleven Be a Soccer Manager میباشد.

در ابتدای بازی شما یک تیم سطح پایین در اختیار دارید که باید با بکارگیری بهترین شیوه مربیگری تیم خود را آماده حضور در مسابقات کنید. شما میتوانید بازیکنان تیم خود را انتخاب کنید و حتی تجهیزات ورزشی از برندهای معتبر دنیا را تهیه کنید و در لیگ های مختلفی مانند لالیگا، بندسلیگا و .. شرکت کنید. در طول بازی شما میتوانید تمام وظایف یک مربی را انجام دهید، میتوانید بازیکنان تیم را تمرین دهید و با ایجاد انگیزه برای بازیکنان در داخل و خارج زمین باعت پیشرفت آنها شوید، نقل و انقالات زنده بازیکنان را انجام دهید. همچنین میتوانید با بررسی عملکرد تیم در طی برگزاری مسابقات، نقاط ضعف تیمتان را برطرف کنید. شما میتوانید با سایر کاربران در رقابت های آنلاین شرکت کنید و باید با اتخاد بهترین استراتژی و درنظرگرفتن بهترین تاکتیک تیمتان را به بهترین شکل مدیریت کنید تا برنده مسابقات باشید. علاوه براینکه میتوانید استادیوم ورزشی خود را بطور کامل مدیریت کنید و با احداث مکان های جدید باشگاه تان را توسعه دهید.

گرافیک خیره کننده سه بعدی و صداگذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب و اعتیادآور بی شک شما را هم به جمع ۵۰ میلیونی کاربران این بازی مهیج اضافه خواهد کرد. رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید….

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Top Eleven Be a Soccer Manager :

– گرافیک خیره کننده سه بعدی و صداگذاری مهیج

– مدیریت همه جانبه تیم فوتبال و باشگاه

– تعیین ترکیب تیم و تمرین دادن بازیکنان

– انتخاب بازیکنان و تشکیل تیمی قدرتمند

– نقل و انتقال زنده بازیکنان

– بکارگیر بهترین تاکتیک برای پیشرفت تیم و بازیکنان

– شرکت در رقابت های آنلاین

– انتخاب تجهیزات ورزشی از بین برندهای مطرح

– آنالیز تیم و بررسی عملکرد بازیکنان در طول مسابقات

– ساخت و گسترش باشگاه و استادیوم ورزشی

– شرکت در انواع لیگ های قهرمانی مطرح جهان

– گیم پلی جذاب و اعتیادآور

 

بازی اندروید Top Eleven Be a Soccer Manager ساخت کمپانی Nordeus میباشد و این بازی مهیج تاکنون توانسته با کسب رتبه عالی ۴٫۴ از ۵٫۰ و با بیش از ۵۰ میلیون دانلود در سراسر جهان جزو محبوبترین بازی مدیریت فوتبال قرار گیرد. ضمن اینکه این بازی اندرویدی قابلیت پشتیبانی از ۲۹ زبان مختلف را دارد. لینک دانلود این بازی اندرویدی کم حجم دراختیار علاقه مندان قرار دارد.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.