دانلود Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena v1.28 – بازی تانک های مبارز اندروید

نوشته دانلود Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena v1.28 – بازی تانک های مبارز اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena یک بازی بینظیر و جدید اکشن و فانتزی در سبک جنگ بین تانک ها می باشد. در این بازی اندرویدی برای مبارزه با تانک ها قدرتمند و متنوع آماده شوید و یک بازی جذاب اکشن فانتزی را با مبارزه با تانک های دشمنان تجربه کنید. در این بازی اندرویدی کنترل و فرماندهی تانک های مختلف و فانتزی کوچک و رنگارنگ  را به عهده بگیرید. با تانک های خود در مکان های جنگی فانتزی حضور یابید و با سلاح های قدرتمندی که در اختیار دارید به سوی تانکهای دشمنان شلیک کنید و آنها را نابود کنید و پیروز میدان مبارزه شوید. سلاح تانک ها  را از بین سلاح های متنوع و قدرتمند انتخاب کنید و بهترین آنها را برای شلیک به تانک های دشمن انتخاب کنید و در طول بازی قدرت آنها را افزایش دهید.

بازی اندروید  Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena  گنج ها و منابع مختلف برای افزایش قدرت را به دست آورید. در این بازی اندرویدی میتوانید در نبردهای مولتی پلیر مختلف شرکت کنید و در برابر تانک های مختلف بازیکنان دیگر در جهان به مبارزه بپردازید و برنده ی جنگ های مولتی پلیر فانتزی شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای جذاب و فانتزی و اکشن به همراه تانک های فانتزی یک بازی جذاب اکشن بینظیر را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena :

– بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها

– کنترل تانک های مختلف کوچک و فانتزی

– دست یابی به سلاح ها و منابع مختلف

– شلیک با سلاح های مختلف به تانک ها به دشمنان

– شرکت در نبردهای مولتی پلیر  مختلف

– مبارزه در برابر تانک های مختلف بازیکنان دیگر در جهان

– دارای گرافیک عالی

–  دارای فضاهای جذاب و اکشن فانتزی

– بازی با  تانک های مختلف فانتزی

 

بازی اندرویدTanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را به دست آورده است و  در مدت زمان کوتاهی که این بازی جذاب اکشن نبرد تانک ها منتشر شده است بیش از  یک میلیون کاربر در سراسر جهان آن را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.