دانلود Survival Rules Counter Terrorist Fury War v1.1 – بازی قوانین بقا اندروید

نوشته دانلود Survival Rules Counter Terrorist Fury War v1.1 – بازی قوانین بقا اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Survival Rules Counter Terrorist Fury War یک بازی اکشن در سبک بازی های تیراندازی میباشد. در این بازی اندرویدی در نقش تک تیرانداز حرفه ای و قدرتمند بازی کنید و با انجام ماموریت های  محتلف و سرنوشت ساز تروریست ها را نابود کنید. در نقش یک  تک تیرانداز  حرفه ای ماموریت های مختلف را به پایان برسانید و با استفاده از مهارت های تیراندازی به تروریست ها شلیک کنید . در مکان های مختلف شهر دشمنان را پیدا کنید و با هدف گیری های دقیق به سوی آنها شلیک کنید.

بازی اندروید Survival Rules Counter Terrorist Fury War خود را به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز کنید و قدرتمندترین سلاح ها را به دست آورید. دشمنان را تعقیب کنید و با نابود کردن آنها کشور را از وجود دشمنان پاک کنید. اسلحه خود را از بین اسلحه های مختلف انتخاب کنید قدرت اسلحه ها را ارتقا دهید و و دشمنان مختلف  گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای سه بعدی و مختلف شهری و مبارزه با تروریست ها یک بازی تیراندازی جذاب را به وجود آورده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Survival Rules Counter Terrorist Fury War :

– بازی اکشن در سبک بازی های تیراندازی

– انجام ماموریت های مختلف در نقش تک تیرانداز

– استفاده از مهارت های تیراندازی برای نابود کردن دشمنان

– هدف گیری دقیق و شلیک به دشمنان

– استفاده از پیشرفته ترین سلاح ها

– ارتقای قدرت اسلحه ها برای نابودی دشمنان

– دارای فضاهای سه بعدی و مختلف شهری

 

بازی اندروید Survival Rules Counter Terrorist Fury War در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را به دست آورده است و  در مدت زمان کوتاهی که این بازی جذاب اکشن و تیراندازی منتشر شده است بیش از  ۱۰ هزار کاربر در سراسر جهان آن را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.