دانلود Sketch Camera v1.17 – نرم افزار دوربین طراحی اندروید

نوشته دانلود Sketch Camera v1.17 – نرم افزار دوربین طراحی اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Sketch Camera یک دوربین عالی برای ایجاد کاریکاتور و جلوه های هنری زیبا می باشد. با استفاده از این نرم افزار اندروید شما می توانید افکت هایی را روی عکس های خود اعمال نمائید و یک ویدئو ضبط کنید. این نرم افزار اندروید شگفت انگیز دارای بسیاری از افکت های هنری مختلف مانند طراحی، نقاشی، رنگ روغن، آبرنگ، مانگا، پوستر و … می باشد و تصاویر گرفته شده با دوربین را به نحوی نمایش می دهد که گویی به صورت واقعی نقاشی شده اند.

شما قادر خواهید بود تمام این افکت ها را روی عکس های موجود در گالری اعمال کنید. در این نرم افزار اندورید برای ویرایش تصاویر شما می توانید طرح ها و افکت های کارتونی را انتخاب نمائید و تعداد نامتناهی از عکس های خود را تنظیم کنید. این نرم افزار اندروید دارای گزینه هایی برای تنظیم کیفیت ویدئو می باشد. این نرم افزار دارای قابلیت زوم و تمرکز خودکار است. در این نرم افزار امکان سوئیچ بین دوربین عقب و جلو وجود دارد. شما می توانید تصاویر ویرایش شده را از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و … به اشتراک بگذارید. نرم افزار اندروید Sketch Camera دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Sketch Camera:

– دوربین عالی برای ایجاد کاریکاتور و جلوه های هنری زیبا

– دارای افکت های هنری مختلف مانند طراحی، نقاشی، رنگ روغن، آبرنگ و …

– دارای افکت های کارتونی

– دارای گزینه های تنظیم کیفیت ویدئو

– امکان سوئیچ بین دوربین عقب و جلو

– دارای قابلیت زوم و تمرکز خودکار

– امکان به اشتراک گذاری تصاویر از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Sketch Camera امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را در گوگل پلی کسب کرده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.