دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic v1.21.5 – بازی موتورسواری در بزرگراه اندروید

نوشته دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic v1.21.5 – بازی موتورسواری در بزرگراه اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

اگر شما هم از علاقه مندان بازی های مسابقه ای و سرعت بخصوص مسابقات موتورسواری هستید و دوست دارید یکی از پرطرفدارترین این بازی های را برروی دستگاه اندروید خود نصب کنید پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Moto Rider GO: Highway Traffic که جزو یکی از بازی های پرطرفدار در این سبک است.

در این بازی اندرویدی شما باید موتورسیکلت خود را از بین چندین نوع پرقدرت انتخاب کنید و بعد از شخصی سازی موتور خود آماده باشید تا با حضور در بزرگراه های پرترافیک مهارت های رانندگی خود را به چالش بکشید. در طول بازی شما در ۴ منطقه از بزرگراه های مختلف با شرایط آب و هوایی متفاوتی روبرو میشوید و گاه باید زیر نورآفتاب یا بارش برف و باران موتورسواری کنید که برای عبور از هر مرحله نیاز به مهارت خاصی دارید. با پیش روی در طول بازی و کسب امتیاز میتوانید ۲۳ دستاورد جدید را کسب کنید. ضمن اینکه با شرکت در انواع چالش ها میتوانید در تابلو امتیازات رتبه خود را ارتقا دهید.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Moto Rider GO: Highway Traffic :

– گرافیک جذاب و باکیفیت اچ دی

– شرکت در مسابقات سرعت موتورسواری

– انتخاب موتور از بین چندین موتورسیکلت پرقدرت

– امکان شخصی سازی موتورسیکلت ها

– موتورسواری در ۴ منطقه مختلف با شرایط آب و هوایی گوناگون

– امکان اجرای بازی در ۴ حالت مختلف

– کسب امتیاز و قفل گشایی ۲۳ دستاورد جدید

– امکان رقابت با سایر بازیکنان و مشاهده رتبه در تابلو امتیازات

– گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

 

بازی اندروید Moto Rider GO: Highway Traffic ساخت استدیو بازی ساز T-Bull میباشد که تاکنون بازی های زیادی در سبک مسابقه وسرعت روانه بازار کرده است.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.