دانلود Metal Commando Soldiers v1.2 – بازی سربازهای آهنین اندروید

نوشته دانلود Metal Commando Soldiers v1.2 – بازی سربازهای آهنین اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Metal Commando Soldiers یک بازی سرگرم کننده ی تیراندازی در سبک اکشن فانتزی میباشد.در این بازی اندرویدی در نقش یک کماندوی ماهر در تیراندازی  بازی کنید و اسلحه خود را بردارید و به نبرد با دشمنان مختلف بروید. مهارت های تیراندازی خود را به کار بگیرید و با اسلحه های خود ، دشمنان را با شلیکهای پی در پی نابود کنید. در مسیر بدوید و با دشمن های متنوع روبرو شوید و آنها را نابود کنید.در مسیر خود به جهت های مختلف حرکت کنید و با پرشهای به موقع،از روی موانع  مختلف عبور کنید و مهارت های خود را در تیراندازی به نمایش بگذارید.

در بازی اندروید Metal Commando Soldiers مکان های مختلف در شهر حاضر شوید و با سلاح های کلاسیک به نبرد با دشمنان بپردازید. از ابزارهای کنترلی کامل استفاده کنید و به کاراکتر کماندوی خود تسلط دقیق داشته باشید و به موقع شلیک کنید. از گیم پلی جذاب و سرگرم کننده بازی لذت ببرید. گرافیک این بازی  اندرویدی با کیفیت عالی ارائه شده است و فضاسازیهای متنوع،مبارزه در لوکیشنهای مختلف و رویارویی با کاراکترهای مختلف شما را با یک بازی اکشن فانتزی بینظیر روبرو میکند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندرویدMetal Commando Soldiers :

–  یک بازی سرگرم کننده ی تیراندازی در سبک اکشن فانتزی

– بازی  در نقش یک کماندوی ماهر در تیراندازی

– به کارگیری مهارت های تیراندازی

– نابودی دشمنان با شلیکهای پی در پی

– دویدن در مسیر و روبرو شدن با دشمنان

– حرکت در جهت های مختلف و پرش از موانع

– بازی مکان های مختلف در شهر

– دارای  ابزارهای کنترلی کامل

– دارای گرافیک عالی و فضاسازی های متنوع

– دارای کاراکترهای مختلف

 

بازی اندروید Metal Commando Soldiers در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را به دست آورده است و  بیش از ۱۰۰۰ کاربر  این بازی جذاب و بینظیر اکشن فانتزی با گیم پلی جذاب و سرگرم کننده را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.