دانلود Mafia Clash of Families v1.3.4 – بازی مبارزه خانواده مافیا اندروید

نوشته دانلود Mafia Clash of Families v1.3.4 – بازی مبارزه خانواده مافیا اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

معرفی و دانلود بازی اندروید Mafia Clash of Families در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Mafia Clash of Families یک بازی استراتژی و مبارزاتی جذاب و شگفت انگیز است. این بازی اندروید در مورد پول، خانواده و قدرت است و شما به سه نفر نیاز دارید که زنده بمانند. در این بازی اندروید شما باید برای خود یک امپراطوری مافیا بسازید. شما باید ابتدا سلاح های خود را بارگذاری نمائید و جذاب ترین بازی استراتژی را آغاز کنید. در این بازی اندروید استراتژی جذاب و هیجان انگیز شما باید سلاح ها و خانواده های خود را جمع آوری نمائید. در این بازی اندروید شما باید حرکات خود را طراحی کنید تا دشمن را بیرون بکشید.

در این بازی استراتژی شگفت انگیز شما می توانید با دوستان خود گپ بزنید. شما باید تلاش کنید که شهر را بسازید و با جمع آوری سلاح، دشمنان را از بین ببرید. در این بازی اندروید جذاب هیجان انگیز امکان ارتقا سلاح ها و استفاده از آنها در مبارزات وجود دارد. در این بازی اندروید شما می توانید صدها استراتژی را برای شکست دشمن طراحی نمائید. کنترل این بازی اندروید آسان و ساده است و به راحی می توان با آن کار کرد. این بازی اندروید دارای بهترین و خیره کننده ترین گرافیک می باشد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Mafia Clash of Families:

– بازی استراتژی و مبارزاتی جذاب و شگفت انگیز

– امکان ساخت امپراطوری مافیا

– امکان جمع آوری سلاح و خانواده

– امکان ارتقا سلاح ها

– امکان طراحی صدها استراتژی

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای بهترین و خیره کننده ترین گرافیک

 

بازی اندروید Mafia Clash of Families امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را در گوگل پلی کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.