دانلود Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000) v1.3.0 – نرم افزار آکسفورد ۳۰۰۰ اندروید

نوشته دانلود Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000) v1.3.0 – نرم افزار آکسفورد ۳۰۰۰ اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000) سریعترین نرم افزار برای یادگیری زبان انگلیسی و واژه ها است. با استفاده از این نرم افزار اندروید هر روز می توانید بیش از ۳۰۰۰ تا از مهمترین واژه های انگلیسی که در زندگی واقعی کاربرد دارند را یاد بگیرید. در این نرم افزار آموزشی برای هر کلمه، تعاریف و جملات نمونه ای وجود دارد. این نرم افزار اندروید دارای سطوح زبان A1 تا C2 می باشد. شما می توانید میزان پیشرفت خود را پیگیری نمائید زیرا دارای صدها تست برای بررسی پیشرفت می باشد.

در این نرم افزار آموزشی می توان تلفظ را چک کرد. کلماتی که در این نرم افزار وجود دارند توسط گروهی از کارشناسان و متخصصین زبان طراحی شده اند و در زندگی روزمره کاربرد زیادی دارند. هر واژه با تعریف کامل انگلیسی، ۱۰ نمونه کاربردی، فونتیک، تلفظ صوتی و جزئیات بیشتر ارائه می شود. این نرم افزار اندروید دارای تکنیک یادگیری منحصر به فردی است و می توانید کلمات را سریع یاد بگیرید و واژگان انگلیسی خود را در کوتاه ترین زمان تقویت کنید. نرم افزار اندروید Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000) دارای طراحی UI ساده می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000):

– سریعترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی و واژه ها

– امکان یادگیری بیش از ۳۰۰۰ مهم در روز

– دارای سطوح زبان A1 تا C2

– امکان چک کردن تلفظ

– دارای تعریف کامل انگلیسی، ۱۰ نمونه کاربردی، فونتیک، تلفظ صوتی و … برای هر لغت

– دارای تکنیک یادگیری منحصر به فرد

– دارای طراحی UI ساده

 

نرم افزار اندروید Learn English : Vocabulary builder (Oxford 3000) در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.