دانلود Kebab World Cooking Game Chef v1.7.1 – بازی کباب جهان اندروید

نوشته دانلود Kebab World Cooking Game Chef v1.7.1 – بازی کباب جهان اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Kebab World Cooking Game Chef یک بازی سرگرم کننده و جالب آشپزی است. در این بازی شما به ترکیه سفر می کنید و غذاهای سنتی ترکیه را طبخ می نمائید سپس مهارت های آشپزی خود را توسعه می دهید. شما باید به مشتریان خدمت رسانی کنید و با خوشحال شدن آنها پول بیشتری کسب نمائید. در این بازی شما طبخ غذاهای ترکی مانند ساکارم مرغ، کباب دونر، پیتا ترکی، غذاهای دریایی و … را پخت و پز می کنید. این بازی اندروید دارای ۳۲۰ سطح در ۸ مکان ترکیه می باشد که باید آنها را کشف کنید.

در این بازی سرگرم کننده می توانید طعم غذاهای سنتی از دریای مدیترانه تا دریای سیاه را تجربه کنید. در این بازی اندروید شما می توانید آشپزخانه و مهارت های آشپزی خود را ارتقا دهید. در این بازی ظروف پخت و پز حرفه ای وجود دارد و می توان نوشیدنی های دلچسبی تهیه نمود. با کسب پول بیشتر از مشتریان می توانید مواد غذایی و ظروف باکیفیتی در اختیار مشتریان قرار دهید. در این بازی اندروید می توانید مهارت مدیریت زمان را افزایش دهید. بازی اندروید Kebab World Cooking Game Chef دارای گرافیک فوق العاده و رنگارنگی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Kebab World Cooking Game Chef:

– بازی سرگرم کننده و جالب آشپزی

– امکان طبخ غذاهای سنتی ترکیه

– امکان کسب پول بیشتر با خدمت رسانی به مشتریان

– دارای ۳۲۰ سطح در ۸ مکان ترکیه

– دارای غذاهایی مانند ساکارم مرغ، کباب دونر، پیتا ترکی، غذاهای دریایی و …

– امکان ارتقا آشپزخانه و مهارت های آشپزی

– دارای گرافیک فوق العاده و رنگارنگ

 

بازی اندروید Kebab World Cooking Game Chef در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.