دانلود Heroes of Magic Card Battle RPG v1.7.0 – بازی قهرمانان جادویی اندروید

نوشته دانلود Heroes of Magic Card Battle RPG v1.7.0 – بازی قهرمانان جادویی اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Heroes of Magic Card Battle RPG یک بازی کارت و اکشن جذاب و هیجان انگیز است. در واقع این بازی اندروید یک بازی نقش آفرینی است که دارای کارتهای مختلفی می باشد. این بازی دارای چالش های تاکتیکی و گیم پلی جدید می باشد. در این بازی اندروید شما باید دشمنان خود را در یک مبارزه ۳ دقیقه ای از بین ببرید تا به قدرتمندترین ارباب تبدیل شوید. شما می توانید کارت های جادویی خود را ارتقا دهید و قهرمانان مختلف را امتحان کنید. شما باید جادوهای قدرتمند را اجرا نمائید.

نیروهای دشمن در حالت های مختلفی از بازی وجود دارند. این بازی اکشن دارای فرماندهان افسانه ای و سلاح های منحصر به فرد می باشد. در این بازی اندروید شما می توانید از ده ها تن از قهرمانان جنگ حماسی برای شکست دادن مخالفان استفاده نمائید. در این بازی شما با هیولاهای مختلفی برخورد خواهید نمود. این بازی دارای جنگ های پویا و سرگرم کننده ای است. شما باید حماسه ها و استراتژی های مبارزات منحصر به فرد را کشف کنید. بازی اندروید Heroes of Magic Card Battle RPG دارای حالت های مختلفی می باشد. شما می توانید قهرمانان و مهارت های آنها را ارتقا دهید.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Heroes of Magic Card Battle RPG:

– بازی کارت و اکشن جذاب و هیجان انگیز

– امکان ارتقا کارت های جادویی

– دارای قهرمانان مختلف

– امکان ارتقا قهرمانان و مهارت های آنها

– دارای حالت های مختلف

– دارای فرماندهان افسانه ای و سلاح های منحصر به فرد

– دارای چالش های تاکتیکی و گیم پلی جدید

 

بازی اندروید Heroes of Magic Card Battle RPG امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را در گوگل پلی کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.