دانلود GIPHY Animated GIFs Search Engine v3.1.3 – نرم افزار انیمیشن گیف اندروید

نوشته دانلود GIPHY Animated GIFs Search Engine v3.1.3 – نرم افزار انیمیشن گیف اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید GIPHY Animated GIFs Search Engine بزرگترین کتابخانه گیف های متحرک جهان است. این نرم افزار سریع ترین و ساده ترین راه برای جستجو و به اشتراک گذاری تصاویر گیف در کانال های اجتماعی موردعلاقه مانند iMessage، فیس بوک، توییتر و … است. در این نرم افزار اندروید شما قادر خواهید بود در مورد تمام موضوعات مانند تلویزیون، فلیم، موسیقی، موزیک پاپ، بازی های مختلف، کمدی و … گیف کشف کنید. در این نرم افزار می توان گیف هایی در مورد نکات برجسته ورزش های موردعلاقه خود بدست آورد.

شما می توانید گیف های شگفت انگیزی را متناسب با دوستان خود انتخاب نمائید. در این نرم افزار اندروید شما می توانید گیف ها را در کلیپ بورد کپی کنید و یا آنها را برای استفاده های بعدی در در کتابخانه ذخیره نمائید. در این نرم افزار اندروید می توانید استیکرها و برچسب های متحرکی را پیدا کنید و به جای گیف متحرک آنها را به اشتراک گذاری کنید. در این نرم افزار می توان یک گیف ضبط کرد و یا تصویر، ویدئو یا گیف را از گالری آپلود نمود. شما می توانید به برچسب های متحرک، زیرنویس اضافه کنید. نرم افزار اندروید GIPHY Animated GIFs Search Engine دارای رابط کاربری آسان و ساده ای می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید GIPHY Animated GIFs Search Engine:

– بزرگترین کتابخانه گیف های متحرک جهان

– سریع ترین و ساده ترین راه جستجو و به اشتراک گذاری گیف

– دارای گیف در مورد تمام موضوعات مانند تلویزیون، فلیم، موسیقی و …

– امکان کپی کردن گیف در کلیپ بورد

– قابلیت ذخیره کردن گیف ها در کتابخانه

– امکان افزودن زیرنویس به برچسب های متحرک

– دارای رابط کاربری آسان و ساده

 

نرم افزار اندروید GIPHY Animated GIFs Search Engine در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.