دانلود Generation Tank v1.0.3 – بازی نسل تانک ها اندروید

نوشته دانلود Generation Tank v1.0.3 – بازی نسل تانک ها اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Generation Tank  یک بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها میباشد که باید با تانک ها به نبرد با حشره های بزرگ که به شهر حمله کرده اند، بروید. در این بازی اندرویدی جنگ های جذاب با تانک های مختلف علیه حشرات بزرگ را تجربه کنیدو با ویژگی های خاصی که هر تانک در مبارزه دارد حشرات را نابود کنید. حشرات نسل انسانها را تهدید میکنند و شما باید مهارت های مبارزه با تانک ها را به دست بگیرید و با نابود کردن حشرات، انسانها را نجات دهید. با بیش از ۳۰ نوع حشره بزرگ روبرو شوید و با هدف گیری ها دقیق تانک ها آنها را نابود کنید.

در بازی اندروید Generation Tank قفل اسلحه های مختلف برای تانک ها را باز کنید و قدرت هر تانک را افرایش دهید. با پیروزی در مبارزه ها جوایز ویژه به دست آورید. با ابزارهای کنترلی کامل میتوانید تسلط کامل به تانک ها و میدان مبارزه داشته باشید. در مکان های مختلف در شهرهای ژاپن به مبارزه بپردازید و از نبردهای تانک ها در برابر حشرات  بزرگ لذت ببرید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و اکشن سه بعدی جذاب یک بازی بینظیر را به کاربران ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Generation Tank :

– یک بازی جذاب اکشن در سبک جنگ تانک ها

– نبرد با حشره های بزرگ که به شهر حمله کرده اند

– نابود کردن حشرات بزرگ با شلیک تانک ها

– رویارویی  با بیش از ۳۰ نوع حشره بزرگ

– باز کردن قفل اسلحه های مختلف برای تانک ها

– دارای ابزارهای کنترلی کامل

– بازی در مکان های مختلف در شهرهای ژاپن

– دارای گرافیک عالی و فضاهای سه بعدی و متنوع

 

بازی اندروید Generation Tank در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را به دست آورده است و  بیش از ۱۰۰۰ هزار کاربر این بازی جذاب و بینظیر  اکشن در سبک  نبرد تانک ها را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.