دانلود Fishing Hook : Bass Tournament v1.2.6 – بازی مسابقه قلاب ماهیگیری اندروید

نوشته دانلود Fishing Hook : Bass Tournament v1.2.6 – بازی مسابقه قلاب ماهیگیری اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

معرفی و دانلود بازی اندروید Fishing Hook : Bass Tournament در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Fishing Hook : Bass Tournament یک بازی جذاب و شگفت انگیز در زمینه ماهیگیری است. این بازی اندروید بسیار جالب و سرگرم کننده است و به سرعت می توانید آن را یاد بگیرید. برای گرفتن ماهی ها کافی است که شما یک دکمه را فشار دهید و فقط در خط ماهیگیری خود حرکت کنید. با استفاده از این بازی اندروید سرگرم کننده شما می توانید به یک ماهیگیر واقعی تبدیل شوید و حس واقعی ماهیگیری را تجربه نمائید. در این بازی اندروید جذاب و هیجان انگیز شما می توانید حس واقعی به تله انداختن یک ماهی را تجربه کنید و با ماهیگیری لذت ببرید. در این بازی اندروید امکان انتخاب انواع طعمه و قلاب وجود دارد.

در این بازی اندروید شگفت انگیز تمام مراحل ماهیگیری نمایش داده شده است. در این بازی اندروید هیجان انگیز شما می توانید به یک ماهیگیر حرفه ای تبدیل شوید. در این بازی اندروید جالب و سرگرم کننده شما می توانید پاداش های منحصر به فردی دریافت نمائید. این بازی جذاب دارای مناظر واقع گرایانه ای می باشد. کنترل این بازی اندروید سرگرم کننده آسان و ساده است و به راحتی می توان این بازی را انجام داد. بازی اندروید Fishing Hook : Bass Tournament جالب و شگفت انگیز دارای گرافیک جذاب و باکیفیتی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Fishing Hook : Bass Tournament:

– بازی جذاب و شگفت انگیز در زمینه ماهیگیری

– امکان نمایش تمام مراحل ماهیگیری

– امکان دریافت پاداش های منحصر به فرد

– دارای گیم پلی جذاب و سریع

– دارای مناظر واقع گرایانه

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای گرافیک جذاب و باکیفیت

 

بازی اندروید Fishing Hook : Bass Tournament در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.