دانلود Fashion Diva Dress Up – Fashionista World v1.0.3 – بازی بانوی فشن اندروید

نوشته دانلود Fashion Diva Dress Up – Fashionista World v1.0.3 – بازی بانوی فشن اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Fashion Diva Dress Up – Fashionista World یک بازی دخترانه در سبک مد و فشن میباشد. در این بازی اندرویدی از بین لباسهای متنوع، لباس مورد علاقه خود را برای مدل های زیبا و فشن ها انتخاب کنید و او را به یک فشن جذاب واقعی تبدیل کنید. لباس فشن ها را از بین بلوزها، دامن ها، شلوارها و پیراهن های بلند متنوع انتخاب کنید و در طول بازی قفل لباسهای جدیدتر را به دست آورید و به بهترین طراح لباس تبدیل شوید.

در  بازی اندروید Fashion Diva Dress Up – Fashionista World برای فشن های زیبا کفش های متنوع و زیبا در سبک های مختلف انتخاب کنید و متناسب با لباسش بهترین کفش را انتخاب کنید.  با انتخاب جواهرات متنوع برای فشن های زیبا میتوانید از او یک مدل جذاب و به روز بسازید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت بینظیری ارائه شده است و انتخاب لباس برای پرنسس های مختلف در فضاهای رنگارنگ یک بازی دخترانه ی جذاب را به وجود آورده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Fashion Diva Dress Up – Fashionista World :

– بازی سرگرم کننده و دخترانه در سبک مد و فشن

– به دست آوردن مدل ها و. فشن های مختلف

– انتخاب لباس های زیبا از بین لباسهیا متنوع

– باز کردن قفل لباسهای جدیدتر در طول بازی

– انتخاب موهای متنوع با رنگ های مختلف

– انتخاب جواهرات متنوع برای مدل ها

– انتخاب کفش های متنوع و متناسب با لباس برای فشن ها

– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای رنگارنگ

 

بازی اندروید Fashion Diva Dress Up – Fashionista World در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را به دست آورده است و ۱۰۰ هزار کاربر این بازی جذاب و بینظیر دخترانه ی فشن و مد را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.