دانلود Elite SWAT – counter terrorist game v214 – بازی مبارزه تروریستی اندروید

نوشته دانلود Elite SWAT – counter terrorist game v214 – بازی مبارزه تروریستی اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Elite SWAT – counter terrorist game یک بازی تیراندازی هیجان انگیز و مبارزه با تروریست ها است. در این بازی تروریست ها به سرزمین شما حمله می کنند و تیم SWAT باید اطلاعاتی را بدست آورد. شما به عنوان یک تیرانداز نخبه فرماندهی این ماموریت تروریستی و شرایط بحرانی را بر عهده می گیرید. تروریست ها سربازان بازنشسته ای هستند که آموزش دیده اند و تخصص دارند. این تروریست ها توسط برخی از پلوتوکرات ها حمایت می شوند و از سلاح های قدرتمندی برخوردار می گردند. شما وظیفه دارید که افراد بی گناه را نجات دهید.

این بازی تیراندازی سوم شخص دو حالت ضربه خودکار و ضربه دستی دارد و دارای گلوله های کشنده و سلاح های مرگباری می باشد. نقشه هایی که وجود دارند به طور خاص مکان های مختلف مانند شهر، بندر، آزمایشگاه مخفی و … را پوشش می دهند. سلاح های مختلفی مانند تفنگ تک تیرانداز، نارنجک، موشک، DESSERT EAGLE، AK47، P90، M134، SMAW-D83mm و … در این بازی وجود دارند. بخش ARMARS شامل کفش، کلاه، شلوار، دستکش و … است. ماموریت های بازی به صورت سفارشی طراحی شده اند و در صورت برنده شدن در ماموریت پاداش هایی را دریافت خواهید نمود. این بازی اندروید دارای گرافیک فوق العاده و واقع گرایانه ای است.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Elite SWAT – counter terrorist game:

– بازی تیراندازی هیجان انگیز و مبارزه با تروریست ها

– فرماندهی تیم مبارزه با تروریست ها

– دارای دو حالت ضربه خودکار و ضربه دستی

– دارای نقشه مکان های مختلف مانند شهر، بندر، آزمایشگاه مخفی و …

– دارای بخش ARMARS شامل کفش، کلاه و …

– دارای سلاح های مختلفی مانند تفنگ تک تیرانداز، نارنجک، موشک، AK47، P90، و …

– دارای ماموریت های سفارشی

– امکان دریافت پاداش با برنده شدن در ماموریت

– دارای گرافیک فوق العاده و واقع گرایانه

 

بازی اندروید Elite SWAT – counter terrorist game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در فروشگاه گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.