دانلود Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster v2.1.0.8 – نرم افزار آنتی ویروس دکتر کپسول اندروید

نوشته دانلود Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster v2.1.0.8 – نرم افزار آنتی ویروس دکتر کپسول اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster یک آنتی ویروس، پاک کننده و تقویت کننده قدرتمند برای حفظ امنیت دستگاه شما است. این نرم افزار دارای یک نوار وضعیت سریع است که زمان واقعی نظارت بر دستگاه را نمایش می دهد و پیام های Smishing را مسدود می نماید. این نرم افزار اندروید به صورت واقعی و سریع ویروس ها را شناسایی و اسکن ابری می کند و در برابر ویروس ها و بدافزارها از دستگاه شما محافظت می نماید. در این نرم افزار شما باید وضعیت کنونی دستگاه خود را از طریق رنگ سبز یا قرمز بررسی کنید. این نرم افزار با پاک کردن کلیپ بورد، هیستوری مرورگر، سابقه جستجو و … از حریم خصوصی محافظت می کند.

این نرم افزار به طور هوشمندانه تمام فایل ها را اسکن می کند و دارای تشخیص قدرتمندی می باشد. با استفاده از این نرم افزار اندروید می توانید برنامه های مهم و حساس خود مانند گالری، SMS، فیس بوک و … را قفل کنید تا از حریم خصوصی شما محافظت نماید. این نرم افزار پاک کننده تمام فایل های رسانه ای قدیمی را بر روی برنامه های پیام رسان حذف می کند تا فضای ذخیره سازی افزایش یابد. در حالی که صفحه نمایش خاموش است این نرم افزار به طور خودکار حافظه را بهینه سازی می نماید. با کمک این نرم افزار می توان تمام برنامه ها را مدیریت نمود. نرم افزار اندروید Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster دارای فیلتر Bluelight می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster:

– آنتی ویروس، پاک کننده و تقویت کننده قدرتمند

– دارای یک نوار وضعیت سریع

– امکان محافظت از حریم خصوصی پاک کردن کلیپ بورد، هیستوری مرورگر، سابقه جستجو و …

– امکان قفل کردن مانند گالری، SMS، فیس بوک و …

– امکان حذف فایل های رسانه ای قدیمی بر روی برنامه های پیام رسان

– امکان مدیریت برنامه ها

– امکان بهینه سازی خودکار حافظه

 

نرم افزار اندروید Dr.Capsule Antivirus, Cleaner, Booster در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.