دانلود Bluelight blocking protect eyes v3.14 – نرم افزار انسداد نور آبی اندروید

نوشته دانلود Bluelight blocking protect eyes v3.14 – نرم افزار انسداد نور آبی اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

معرفی و دانلود نرم افزار اندروید Bluelight blocking protect eyes در رسانه جوان موبایل

نرم افزار اندروید Bluelight blocking protect eyes یک نرم افزار بلولایت عالی برای محافظت از چشم می باشد. این نرم افزار اندروید جالب و شگفت انگیز برای گوشی های هوشمند، تبلت ها، رایانه های رومیزی و سایر نمایشگرهای LED که نور آبی منتشر می کنند مناسب می باشد. نور آبی در هنگام شب یا زمانی که نور خورشید وجود ندارد باعث آسیب رسیدن به چشم می شود و با کمک این نرم افزار اندروید می توانید از این نور اجتناب کنید. در این نرم افزار اندروید می توانید فیلترهای شفاف را مطابق موارد مختلف تنظیم نمائید.

هر چه سطح فیلتر بالاتر باشد صفحه نمایش شفاف تر و روشنایی کمتر خواهد شد بنابراین می توانید بخوانید، بازی کنید و کارهای دیگر را انجام دهید. این نرم افزار اندروید کاربردی دارای فیلترهای قرمز، قهوه ای، زرد، سیاه و سفید است. در این نرم افزار اندروید جالب و کاربردی شما می توانید یک میانبر به پنل اعلان ها داشته باشید. این نرم افزار اندروید دارای رابط کاربری ساده و آسانی است و به راحتی می توان با آن کار کرد. نرم افزار اندروید Bluelight blocking protect eyes دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Bluelight blocking protect eyes:

– نرم افزار بلولایت عالی برای محافظت از چشم

– امکان اجتناب از گوشی های هوشمند، تبلت ها، رایانه های رومیزی و …

– امکان تنظیم فیلترهای شفاف

– دارای فیلترهای قرمز، قهوه ای، زرد، سیاه و سفید

– امکان ایجاد میانبر به پنل اعلان ها

– دارای رابط کاربری ساده و آسان

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Bluelight blocking protect eyes در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.