دانلود Battle Stars Royale v1.0.2 – بازی نبرد ستاره ها اندروید

نوشته دانلود Battle Stars Royale v1.0.2 – بازی نبرد ستاره ها اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Battle Stars Royale یک بازی جذاب و هیجان انیگز  اکشن در سبک تیراندازی و بقا میباشد. در این بازی اندرویدی در بین ۵۰ مبارز و جنگجوی دیگر در زمین های مبارزه ی گسترده برای زنده ماندن باید تلاش کنید فقط آخرین نفر از شما شانس زنده ماندن خواهد داشت. در طول بازی با چالش های مختلف و خطرناک مانند  تعقیب و گریز با دشمنان و تیراندازی دشمنان روبرو شوید و تلاش کنید  از تمام خطرات در میدان مبارزه جان سالم به در ببرید. در مکان های مختلف با دشمنان متنوع روبرو شوید و با مهارت های تیراندازی برای نابود کردن دشمنان تلاش کنید.

بازی اندروید Battle Stars Royale اسلحه های مختلف  و پیشرفته را به دست آورید و قدرت مبارزه ی خود را بالا ببرید و تاکتیک های زنده ماندن را یاد بگیرید و برای مرگ و زندگی مبارزه کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و خیره کننده HD  ارائه شده است و بازی در مکان های مختلف در میدان نبرد در کنار کاراکترهای مختلف و فضاسازی های زیبا یک بازی بینظیر اکشن را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Battle Stars Royale :

– بازی جذاب اکشن در سبک تیراندازی و بقا

– تلاش برای زنده ماندن در بین ۵۰ نفر از بازیکنان دیگر

– رویارویی با چالش های مختلف و خطرناک

– جان به در بردن از  تیراندازی دشمنان

– جمع آوری اسلحه های مختلف و پیشرفته

– یادگیری تاکتیک های زنده ماندن

– دارای گرافیک عالی و خیره کننده HD

– دارای کاراکترهای مختلف و فضاسازی های زیبای متنوع

 

بازی اندروید Battle Stars Royale در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را به دست آورده است و در مدت زمان کوتاهی که منتشر شده است بیش از  هزار کاربر این بازی جذاب تیراندازی و بقا را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.