دانلود Battle Mobile v1.0.17 – بازی جنگ استراتژیک موبایل اندروید

نوشته دانلود Battle Mobile v1.0.17 – بازی جنگ استراتژیک موبایل اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Battle Mobile یک بازی جذاب استراتژیک  در سبک جنگ های مدرن میباشد. در این بازی اندرویدی در تمام جهان جنگ فراگیر شده است و بین تمام جناح ها و کشورها درگیری رخ داده است. پایگاه جنگی خود را بسازید و در آن بخش های مختلف دفاعی و حمله قرار دهید و آن را به قوی ترین پایگاه جنگی در تمام جهان تبدیل کنید. ارتش قدرتمند خود را تشکیل دهید و آن را برای پیروزی در برابر جناح ها و دشمنان رهبری کنید و با استفاده از استراتژی های هوشمندانه دشمنان را شکست دهید و پایگاه جنگی آنها را تسخیر کنید.

در بازی اندروید Battle Mobile مشهورترین فرماندهان جنگ جهانی دوم را استخدام کنید. با بازیکنان دیگر در جهان تشکیل گروه های متحد دهید و با استراتژی های گروهی در برابر گروه های دیگر به پیروزی برسید و منابع با ارزش آنها را به دست آورید. برای ارتش خود هواپیماهای جنگی و تانک های پیشرفته و قدرتمند به دست آورید و با آنها به پایگاه دشمنان حمله کنید. سلاح های کشنده را از بین سلاح های مخلف انتخاب کنید و با تجهیزات کامل نظامی در برابر دشمن حاضر شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیر HD ارائه شده است و شرکت بازی ساز IGG.COM فضاهای متنوع اکشن و منحصر به فردی را در این بازی استراتژیک به تصویر کشیده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Battle Mobile :

–  بازی جذاب استراتژیک در سبک جنگ های مدرن

– شروع جنگ و درگیری نظامی در تمام جهان

– ساخت پایگاه جنگی با بخش های مختلف دفاعی و حمله

– تشکیل ارتش قدرتمند با استخدام بهترین فرماندهان

– استفاده از استراتژی های هوشمندانه برای تسخیر پایگاه دشمن

–  تشکیل گروه های متحد با بازیکنان دیگر  در جهان

– مبارزه با گروه های دیگر در جهان و غارت منابع با ارزش آنها

– به دست آوردن هواپیماهای جنگی و تانک های پیشرفته

– دارای گرافیک HD و فضاهای متنوع اکشن و منحصر به فرد

 

بازی اندروید Battle Mobile در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵۰۰ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی جذاب استراتژیک جنگ های مدرن را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.