دانلود Baby Doctor v1.0.8 – بازی دکتر کودک اندروید

نوشته دانلود Baby Doctor v1.0.8 – بازی دکتر کودک اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Baby Doctor یک بازی سرگرم کننده کودکانه پزشکی است. در این بازی اندروید شما باید از نوزادان بیمار مراقبت نمائید اما این نوزادان در بیمارستان هم به اسباب بازی های خود نیاز دارند. در این بازی ابزارهای بسیار جذاب مانند چسب، مسواک و … وجود دارد. شما باید ثابت کنید که یک دکتر شگفت انگیز هستید تا هدیه دریافت کنید. این بیماران می توانند به صدای قلب خود گوش کنند. با استفاده از حس بویایی باید تشخیص دهید که کودکان نیاز به پوشک دارند. برای حذف خال ها و سرخک از روی پوست بچه می توانید از برچسب های مخصوص استفاده کنید.

در این بازی کودکانه جذاب و جالب با استفاده از دماسنج می توان تب نوزادان را اندازه گیری کرد. هنگامی که کودک آبریزش بینی دارد با یک دستمال نرم آن را پاک کنید. با استفاده از مسوارک دندان های کودکان کاملا سالم و مانند مروارید سفید می شود. از اشعه ایکس نیز می توان برای تشخیص تب کودکان استفاده نمود. در این بازی اندروید ۱۶ باند رنگی، پلاستکی و ابزار بخیه وجود دارد. برای رفع سرفه کودک می توانید از شربت استفاده کنید. در این بازی اندروید ۱۲ ابزار پزشکی مانند استتوسکوپ، دماسنج، دستگاه فشار خون و … وجود دارد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Baby Doctor:

– بازی سرگرم کننده کودکانه پزشکی

– دارای ابزارهای بسیار جذاب مانند چسب، مسواک و …

– امکان گوش کردن به صدای قلب کودکان

– دارای ۱۲ ابزار پزشکی مانند دماسنج، دستگاه فشار خون و …

– دارای ۱۶ باند رنگی، پلاستکی و ابزار بخیه

– امکان استفاده از شربت برای رفع سرفه

– امکان عوض کردن پوشک نوزادان

 

بازی اندروید Baby Doctor در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را دریافت نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در فروشگاه گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.