دانلود ۴Pillars v1.0 – بازی ۴ ستون اندروید

نوشته دانلود ۴Pillars v1.0 – بازی ۴ ستون اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید ۴Pillars یک بازی اکشن جذاب و هیجان انگیز است. در این بازی اکشن و خشن یک شوالیه وجود دارد که آن را به یک سیاه چال خالی در دنیای ناشناخته منتقل کرده اند. در این بازی اندروید صدایی اسرارآمیز شوالیه را می خواند و با استقبال و شگفتی مواجه می شود. شوالیه با چالش های متعددی روبرو می شود و باید روحیه، صبر و مهارت های خود را در مبارزه مورد آزمایش قرار می دهد. این بازی اکشن جذاب و شگفت انگیز بر ۴ ستون تاریکی، نور، روح و ترس استوار است.

در این بازی اکشن هیجان انگیز و ترسناک شما باید از زندان های مرگبار فرار کنید. در این بازی اندروید و اکشن چیزهایی مانند طوفان، تله، تسخیر شدید و ماجراجویی وجود دارد. در این بازی اکشن شخصیت های هیولایی وجود دارد که با هیچ چیز متوقف نمی شوند و می خواهند شما را نابود نمایند. شما باید با رئیس نبردها مبارزه و آن را تسخیر کنید. در این بازی اندروید هیجان انگیز تله ها و پازل هایی وجود دارند که باید از آنها عبور کنید تا زنده بمانید. در این بازی شما می توانید مبارزه و مهارت های خود را تست کنید و آنها را زمان بندی نمائید. این بازی اکشن دارای گیم پلی عالی و فوق العاده ای است. بازی اندروید ۴Pillars دارای گرافیک فوق العاده و خیره کننده ای می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید ۴Pillars:

– بازی اکشن جذاب و هیجان انگیز

– زندانی شدن شوالیه در یک سیاه چال خالی در دنیای ناشناخته

– دارای چالش های متعدد

– دارای طوفان، تله، تسخیر شدید و ماجراجویی

– دارای شخصیت های هیولایی

– امکان عبور از تله ها و پازل ها

– دارای گیم پلی عالی و فوق العاده

– دارای گرافیک فوق العاده و خیره کننده

 

بازی اندروید ۴Pillars در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.