دانلود ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds v1.57 – نرم افزار تصویر زمینه زنده ۴D اندروید

نوشته دانلود ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds v1.57 – نرم افزار تصویر زمینه زنده ۴D اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds دارای تصاویر پس زمینه زنده ۳D و ۴D است. در این نرم افزار مجموعه ای از تصاویر متحرک در دسته بندی های مختلف شامل تصاویر فضایی، مناظر طبیعی، دخترانه، اتومبیل های فوق العاده، زمینه های کهکشان،حیوانات، سال نو، کریسمس و … وجود دارد و این تصاویر دارای کیفیت ۴K هستند. تصاویر موجود در این نرم افزار بسیار شگفت انگیز هستند و از باتری بسیار کمی استفاده می کنند.

در این نرم افزار اندروید شگفت انگیر شما می توانید تصاویر موردعلاقه و محبوب خود را پیدا کنید. در این نرم افزار اندروید شما قادر خواهید بود با تنظیم قدرت افکت ها و حالت ذخیره سازی باتری، مصرف باتری را به حداقل برسانید. در این نرم افزار اندروید بیش از ۲۵۰ تصویر زمینه وجود دارد که با استفاده از آنها می توان صفحه نمایش دستگاه خود را سفارشی سازی نمود. این نرم افزار دارای موتور جستجو می باشد و می توان تصاویر موردنظر را دانلود کرد. این نرم افزار دارای رابط کاربری آسان و ساده ای است. نرم افزار اندروید ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds:

– تصاویر پس زمینه زنده ۳D و ۴D

– دارای مجموعه ای از تصاویر متحرک در دسته بندی های مختلف

– دارای تصاویری با کیفیت ۴K

– دارای بیش از ۲۵۰ تصویر زمینه

– امکان تنظیم قدرت افکت ها و حالت ذخیره سازی باتری

– دارای موتور جستجو

– دارای رابط کاربری آسان و ساده

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید ۴D Live Wallpapers–Animated AMOLED 3D Backgrounds در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

جوان موبایل - مارکت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.